137 |
F9-1 |
08:00 |
Stuvsta IF Grön -
Boo FF Lag
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
140 |
F9-2 |
08:19 |
Reymers IK -
Bagarmossen Kärrtorp BK 3
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
143 |
P9M-2 |
08:38 |
Karlbergs BK Iniesta -
Bele Barkarby 3 svart
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
146 |
F9-1 |
08:57 |
Stuvsta IF Grön -
Kallhälls FF Blå
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
149 |
F9-2 |
09:16 |
Stuvsta IF Svart -
Orminge FC
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
152 |
P9M-2 |
09:35 |
Stureby SK -
Bällsta FF 2
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
155 |
F9-1 |
09:54 |
Kallhälls FF Blå -
BP F10-2
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
158 |
F9-2 |
10:13 |
Orminge FC -
Bagarmossen Kärrtorp BK 1
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
161 |
P9M-2 |
10:32 |
Stureby SK -
Gröndal Vit
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
164 |
F9-1 |
10:51 |
BP F10-2 -
Boo FF Lag
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
167 |
F9-2 |
11:10 |
Bagarmossen Kärrtorp BK 1 -
Kallhälls FF Vit
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
170 |
P9M-2 |
11:29 |
Gröndal Vit -
BKBK Grön
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
173 |
P9M-3 |
11:48 |
Spånga IS FK lag 6 -
Djurgården IF P09-32
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
176 |
P9M-4 |
12:07 |
Viggbyholm IK FF -
Bällsta FF 4
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
179 |
P9M-5 |
12:26 |
Stockholm City FC -
Bällsta FF 1
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
182 |
P9M-3 |
12:45 |
Vasalunds IF Solna -
Grödinge SK P09 Vit
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
185 |
P9M-4 |
13:04 |
Årsta FF -
Djurgårdens IF lag 10 blå
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
188 |
P9M-5 |
13:23 |
Viggbyholm IK FF, lag 2 -
Karlbergs BK Xavi
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
191 |
P9M-3 |
13:42 |
Vasalunds IF Solna -
Gröndal Blå
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
194 |
P9M-4 |
14:01 |
Årsta FF -
Spånga IS FK 5
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
197 |
P9M-5 |
14:20 |
Viggbyholm IK FF, lag 2 -
Spånga P09-9
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
200 |
P9M-3 |
14:39 |
Gröndal Blå -
Bällsta FF 3
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
203 |
P9M-4 |
14:58 |
Spånga IS FK 5 -
AIK svart
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
206 |
P9M-5 |
15:17 |
Spånga P09-9 -
Bele Barkarby 4
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
209 |
F14LM |
15:37 |
Bele Barkarby FF -
Spånga IS
|
0-2
(STR) |
Hall B |
A-Semifinal 2 |
|
212 |
P12-1 |
15:59 |
Enebybergs IF -
Örby Po6 Blå
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
215 |
P12-2 |
16:21 |
IFK Aspudden Tellus Gul 2 -
Örby Po6 Röd
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
218 |
F14LM |
16:40 |
IFK Lidingö Vit -
Hammarby F04U
|
0-1
|
Hall B |
B-Plac. 3-4 |
|
221 |
F14LM |
17:02 |
IFK Lidingö Blå -
Skiljebo SK
|
0-1
|
Hall B |
B-FINAL |
|
223 |
P12-1 |
17:24 |
Örby Po6 Blå -
IFK Aspudden Tellus Gul 1
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
226 |
P12-2 |
17:43 |
Örby Po6 Röd -
Sollentuna FK Vaxmora
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
229 |
P12-1 |
18:02 |
Örby Po6 Blå -
Sundbybergs IK
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
232 |
P12-2 |
18:21 |
Örby Po6 Röd -
Stureby SK
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
235 |
P12-1 |
18:40 |
Sundbybergs IK -
Enebybergs IF
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
238 |
P12-2 |
18:59 |
Stureby SK -
IFK Aspudden Tellus Gul 2
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
241 |
P12-1 |
19:18 |
Enebybergs IF -
IFK Aspudden Tellus Gul 1
|
Dolt
|
Hall B |
|
|
244 |
P12-2 |
19:37 |
IFK Aspudden Tellus Gul 2 -
Sollentuna FK Vaxmora
|
Dolt
|
Hall B |
|
|